Makale Kategorileri

Makaleler » Haberler » Arçelik Bulaşık Makinası Yedek Parça

Arçelik Bulaşık Makinası Yedek Parça

Arçelik Bulaşık Makinası Yedek Parça Nelerdir?

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların kullanmakta olduğu ve yaşamlarını son derece kolaylaştıran ürünler bulunuyor. İş de o ürünlerden bir tanesi de bulaşık makinesidir. Ülkemiz de Arçelik de çok özel bulaşık makineleri üretir. Bu beyaz eşyada da dönem dönem farklı sebeplerden ötürü yedek parça gereksinimi ortaya çıkabilir. Nitekim Arçelik bulaşık makinası yedek parça olarak söylenebilecek olan temel yedek parçalar şu şekildedir:  Çatal bıçak sepeti, 3’lü ventil, tuz kutusu, elektronik kart, hortum, tekli su giriş ventili, sayaç kartı, pompa motoru, tuz kutusu somunu, tuz kutusu kapağı,  ray ön arka kapağı, menteşe, ayarlı ayak,  kapı kenar contası, yıkama motoru, rezistans, sabit termostat, deterjan kutusu, kondansatör,  taşıma şamandıra grubu, su taşma şalteri, sensor, kapı emniyet şalteri, alt sepet tekerleği,  üst sepet tekerleği, arka rap kapağı, ön sepet tırnağı, alt fıskiye, üst fıskiye, kilit dili, kilit grubu, açma kapama şalteri, normal şalter, termostat, şamandıra şalteri başlıca olan yedek parçalardır.

Arçelik Markası Hakkında

Arçelik bulaşık makinası yedek parça denilince ilk olarak bu ürünleri ifade ettikten sonra şimdi de biraz Arçelik markası hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. Marka ülkemizin herkesin çok iyi bildiği gibi en eski beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Koç Holding bünyesindedir. Markanın kurucusu ünlü iş insanı Vehbi Koç iken kuruluş tarihi 1955 yılıdır. Kendi üretim yerinde markanın dünyaya ihraç edilen pek çok ürünü vardır. Bunlardan bir tanesi de burada bahsi geçen bulaşık makinesidir. Ürün gamı markanın bu alanda da giderek genişlemektedir. Alanında ülkemizin en önemli bulaşık makinelerine marka imza atar durumdadır.

Yedek Parça Alınır İken Bilinmesi Gerekenler

Arçelik bulaşık makinası yedek parça  hemen her tür benzer üründe olduğu gibi rastgele alınabilecek olan bir ürün değildir.  Bu ürün kesinlikle bilinen adreslerden satın alınmalıdır.  Burada en önemli olan husus üzerinde ürününe göre CE işareti taşıyan, ilgili standartlara göre üretilen, kesinlikle garantili olarak satılan yedek parçaların alınması gerektiğidir. Bunun yanı sıra bulaşık makinesinin modeline uygun olan yedek parça tam uyumlu olarak satın alınmalıdır.

Bulaşık Makinesi Yedek Parça Fiyatları

Arçelik bulaşık makinası yedek parça fiyatları farklı parametrelere bağlı olarak değişir.  Bunların en başında ürünün ne olduğunu gelir. Yine bunun yanı sıra hangi tür yedek parça olursa olsun ilgili üretici firmanın fiyat politikası fiyatı belirleyen bir unsurdur.  Üründe kullanılan malzemeler de fiyatları değiştirir. Son olarak satış noktasının da fiyatları belirleyen bir unsur olduğunu ifade etmek gerekir. 

Bulaşık Makinesi Yedek Parçaları Nereden Alınır?

Arçelik bulaşık makinası yedek parça almanın en doğru adresi ise hiç şüphe yok ki Penguen Soğutma internet sitesidir.  Siteye girdiğinizde sizin de göreceğiniz ürün sitede Arçelik markasının beyaz eşyalarının tüm ürünleri mevcuttur. Üstelik fiyat olarak da piyasa ile kıyaslandığında son derece uygundur.  Üstte belirtilen kriterler doğrultusunda ürünler satılmaktadır. Siz de Penguen Soğutma adresine girerek bu gereksinim duyduğunuz bir veya birden fazla Arçelik markalı bulaşık makinesini yedek parçasını güvenle ve kolay zahmetsiz bir biçimde satın alarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey siteye ücretsiz olarak üye olmanız ve sonrasında sepete atmanız olacaktır.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı