Arçelik AR5094NF Buzdolabı Defrost Rezistansı 4296510100
Ürün Kodu: #0009743
Marka: Arçelik
435.00 TL
En geç 18 Mayıs, 2026 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ürün Kodu: 4296510100
Uyumlu Modeller
Marka Model Açıklama
Arçelik 6070201000 AR 5094 NF BUZDOLABI
Arçelik 6061201000 AR 5092 NF BZD. B-970
Arçelik 6070201100 AR 5093 NF BUZDOLABI B-975
Arçelik 6070201300 AR 5094 NF BZD. B-975
Arçelik 6061201100 AR 5092 NF YENİ BUZDOLABI B-970